Uradna otvoritev novega igrala

Igralo je financirala občina Selnica ob Dravi in je za naše otroke velika pridobitev. Igralo uporabljajo otroci iz 1. in 2. starostne skupine vrtca, mlajši otroci iz šole, v popoldanskem času pa je namenjeno vsem malčkom. Izdelano je iz masivnega lesa robinije, ki je trpežen in kvaliteten les. Igralo ponuja različne načine gibanja ter pestre možnosti za premagovanje ovir. Ena izmed letošnjih prednostnih nalog je ravno gibanje otrok na prostem, tako da nam bo to igralo zagotovo omogočilo dodaten razvoj motoričnih sposobnosti otrok. Igralo ima certifikat in vsa dokazila o tem, da ustreza varnostnim standardom. 

Občini Selnica ob Dravi in še posebej gospe županji dr. Vlasti Krmelj se iskreno zahvaljujemo, da imamo danes v šolskem parku novo igralo, ki otrokom veliko pomeni. 

Na spletni strani Lokalec.si si lahko v Občinskem informatorju 1426 (20. 5. 2022) pogledate tudi posnetek, od 14.55 minute naprej. Za ogled kliknite TUKAJ.

GALERIJA FOTOGRAIJ