MALI POHODNIKI uspeli

V soboto, 21. 5. 2022, smo izpeljali še tretji (zadnji) letošnji pohod. Čeprav je bilo vreme zjutraj malo “muhasto”, se je izboljšalo in zdržalo celoten pohod.

Z vsakim pohodom smo imeli ob poti manj iger, premagali smo večjo višinsko razdaljo ter podaljševali hojo med posameznimi počitki, ob tem pa smo se sprehajali po poteh v naši občini. Pohod so popestrile tudi različne igre ob poti, ki so jih otroci premagovali skupaj s svojo družino.

Izkazalo se je, da imajo naši otroci ogromno kondicije in da uživajo v pohodih skupaj s svojimi bližnjimi.

Glede na mnenja sodelujočih smo se odločili, da obogatitveno dejavnost Mali pohodniki nadaljujemo tudi v novem šolskem letu.

Na tem LINKU si lahko preberete več o posameznih pohodih in nalogah ter si ogledate fotografije.

Zahvala za uspešno izvedbo pohodov gre podpori občine Selnica ob Dravi ter Gorski reševalni službi Maribor.