Dobrodelna prireditev, 16. 9. 2023

V soboto, 16. 9. 2023, je potekal drugi dobrodelni dogodek, kjer smo zbirali denar za opremo novega vrtca.

V Hramu kulture je potekalo več dejavnosti: izmenjevalnica stvari, bazar naših izdelkov, nastop otrok iz treh skupin vrtca in različnih društev ter licitacija slik.

Pri izvedbi programa so bili naslednji nastopajoči:

• Pevski zborček vrtca Kobanček (vodja Urška Mlakar, pomoč Naja Verhovčak),
  • nastop Turkizne skupine (strokovni delavki Ladislava Miloševič in Darija Možič),
  • KD PAVZA, moški zbor,
  • ženski zbor KUD Arnolda Tovornika,
  • nastop Oranžne skupine (strokovni delavki Vesna Kocjan in Barbara Marčič Lavrič),
  • ženski pevski zbor Lipa,
  • Marusheki,
  • folklorna skupina KD PAVZA.

Govor sta imeli ga. županja Vlasta Krmelj in ravnateljica Manja Kokalj.

Po prireditvi in licitaciji slik so imele pogostitev Kmečke žene.

Ob tej priložnosti bi se radi zahvalili nastopajočim otrokom iz vrtca in njihovim staršem za nakup vstopnice ter vsem selniškim kulturnim društvom, ki so sodelovali v programu.

Zahvalili bi se tudi vsem, ki ste na bazarju našli kaj zase ali ob koncu predstave zase našli prav posebno sliko.

Posebna zahvala gre KD PAVZA za celotno organizacijo prireditve.

Verjamemo, da je vsak prisoten odnesel domov dragocen spomin, ali je bilo to uživanje v predstavi, izdelek iz bazarja ali slika umetnikov Likovne sekcije KD PAVZA.

Z vašo pomočjo smo zbrali znesek: 3432,90 eur.

Ponovno smo dokazali, da s skupnimi močmi zmoremo veliko.