Oddelki vrtca

Vrtec Kobanček ima v šolskem letu 2023/20234 dve enoti, skupaj 11 oddelkov.

• Enota Selnica ob Dravi ima 10 oddelkov, od tega 4 v prostorih vrtca in 6 v prostorih šole.
  • Enota Sv. Duhu na Ostrem vrhu ima 1 oddelek.

Skupine v enoti Selnica ob Dravi ter strokovni delavci v skupinah:
  • IGRALNICA 01 (vzgojiteljica: Katja Perkovič, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice: Lejla Vrenčur)
  • IGRALNICA 02 (vzgojiteljica: Dunja Kelbič, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice: Mateja Dugonik)
  • IGRALNICA 03 (vzgojiteljica: Bernarda Majster, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice: Lea Krebs)
  • IGRALNICA 04 (vzgojiteljica: Petra Badoko, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice: Nika Maučnik)
  • IGRALNICA 05 (vzgojiteljica: Petra Vogme Lukič, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice: Jana Pisnik)
  • IGRALNICA 06 (vzgojiteljica: Naja Verhovčak, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice: Urška Vračko)
  • IGRALNICA 07 (vzgojiteljica: Urška Mlakar, vzgojitelj predšolskih otrok – pomočnik vzgojiteljice: Aleksander Tertinek)
  • IGRALNICA 08 (vzgojiteljica: Tanja Lepej, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice: Polonca Golič)
  • IGRALNICA 09 (vzgojiteljica: Vesna Kocjan, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice: Barbara Marčič Lavrič)
  • IGRALNICA 10 (vzgojiteljica: Ladislava Milošević, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice: Darija Možič)

Enota Sv. Duh na Ostrem vrhu ima en kombinirani oddelek.

Strokovni delavki v oddelku sta: vzgojiteljica Nevenka Sagaj ter vzgojiteljica – pomočnica vzgojiteljice Kaja Grušovnik.