MINI MATURANTI 2024

V sredo, 19. 6. 2024, je bil za predšolske otroke poseben dan. Pri malem vrtcu je potekal dogodek »Mini maturanti«. Povabljeni so bili vsi vrtčevski otroci, ki so se povabilu z veseljem odzvali. Glavni junaki so bili tokrat vsi otroci, ki v jeseni odhajajo v šolo. V ta namen so si izdelali tudi maturantske kape, s katerimi so ob koračnici prišli na prizorišče. Naprej so zapeli šolsko himno, nato pa so k nastopanju povabili še Oranžno in Turkizno skupino. Za njih so pripravili uganke in gibalne izzive, ki so jih otroci z lahkoto opravili. Zadnja naloga je bila, da na igrišču poiščejo ključ. Ključ so si prislužili otroci iz Turkizne skupine. Vsi otroci so bili polni energije, navdušeni in so z veseljem nastopili, sodelovali in spodbujali ostale. Ta dan jim bo zagotovo ostal v spominu.

Zapisala: Tanja Lepej